Auto - Poly, spol. s r.o., Praha

V pražském autosalonu se přesvědčili o kvalitách svítidel FOSA a LYNX. Zde bylo nutné dodržet přísné požadavky ze strany automobilky Škoda i z velmi vysoké výšky.

Počet světelných bodů: 81
Datum realizace: 08/2015
Nainstalovaný příkon: 3,5 kW

Automobilka ŠKODA Auto a.s. požadovala po autosalonech, prodávajících její modely, inovaci prodejních prostor jak z designového, tak i vizuálního hlediska. Kvalitní osvětlení může být rozhodujícím faktorem i při prodeji vozu. Vysoké barevné podání a intenzita osvětlení jistě podtrhují tvary karoserie i elegantní detaily automobilů. Reálné podání barev také zvýrazňuje zejména metalické barvy aut.

Osvětlení autosalonu nyní vynikne hlavně ve večerních hodinách z venkovního pohledu do vnitřních prostor. Zvlášností v pražském autosalonu Auto - Poly byla velmi vysoká montážní výška svítidel - až 7 metrů. Požadavky na osvětlenost až 1000 lx splnilo naše svítidlo FOSA velmi vysokým tokem zdroje (až 7200 lm) bez velkého dopadu na životnost svítidla, která je minimálně 60 000 hodin s poklesem 10%. Důležitým parametrem je špičková efektivita svítidel, kde se podlahová plocha blížící se velikosti 470 m2 osvětlila pouhými 3,5 kW.

Zpět

Modul: Realizace