Niob, s.r.o., Hluk

Do výrobní haly společnosti Niob Hluk jsme dodali 56 ks průmyslových svítidel TIGRIS.

Počet světelných bodů: 56
Datum realizace: 11/2015
Nainstalovaný příkon: 9,7 kW

Niob Hluk je výrobní společnost, zaměřená na vývoj, konstrukci a výrobu zařízení pro potravinářský průmysl. Působí jako technická základna mateřské společnosti Inotec GmbH. Specializuje se na dodávky technologií pro automatizaci výrobních procesů v potravinářském průmyslu, jako např. řezačky párků, mělniče a míchačky masa, vario-míchačky, pásové a šnekové dopravníky, zásobníky, skluzavky, podesty, vozíky a další doplňkové zařízení dle požadavků zákazníka.

Pro realizaci světelné soustavy do nově budované výrobní haly společnosti Niob Hluk nás investor oslovil, protože ho zaujala naše realizace osvětlení ve sportovní hale v Kojetíně. 

Pro světelnou soustavu této výrobní haly jsme dodali 56 ks stmívatelných průmyslových svítidel TIGRIS 60 19k0 840 DALI se systémem regulace. V prostorách je instalován střešní světlík a boční okna, která zajišťují pravidelný příspěvek denního světla. Naše světelná soustava je projektována tak, aby díky systému regulace reagovala na úroveň přísunu denního světla a podle toho zajišťovala potřebnou intenzitu a rovnoměrnost osvětlení výrobních prostor.

Zpět

Modul: Realizace