CHYTRÉ OSVĚTLENÍ

12/09/2023

Dnešní vysoké ceny energií a postupné zákazy prodeje klasických žárovek, halogenových žárovek nebo zářivek spolu s nedostatkem náhradních dílů vedou mnoho zákazníků k potřebě modernizace stávajícího osvětlení.

Naše firma se zabývá realizací chytrého osvětlení na míru. Jedná se o ucelený systém LED světel a jejich příslušenství, který umíme nakonfigurovat jak na prostory bez oken, tak na prostory s příspěvkem denního světla. Svítidla vybavená funkcí koridor umí reagovat na pohyb a tím výrazně šetří náklady na energii v době, kdy se v prostoru nikdo nepohybuje.

Pro montáž chytrých světel si ve většině případů vystačíme se stávajícími montážními otvory a také existujícími rozvody kabeláže, což výrazně šetří náklady za realizaci. Každé chytré světlo obsahuje vše potřebné, funguje samostatně a nezávisle na ostatních světlech. Časy svícení a intenzitu osvětlení nastavíme dle vašich požadavků. Toto je důležité si rozmyslet a nastavit na začátku, protože dodatečné změny jsou sice možné, ale představují zbytečné vícenáklady. 

Chytré osvětlení se hodí pro školy, hotely, úřady, zdravotnické zařízení, sklady, podzemní garáže a další prostory. Prostě všude tam, kde se svítí často zbytečně bez přítomnosti osob. Chytré osvětlení vám ve výsledku ušetří spoustu nákladů za energie i servis a bude vám svítit dlouho, protože životnost naší světelné soustavy přesahuje 10 let. Přinášíme světlo do vašich projektů, v případě zájmu o chytré osvětlení nás kontaktujte. 

Video si můžete prohlédnout zde.

 

 


CHYTRÉ OSVĚTLENÍ
Novinky - výpis všech