Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. se sídlem v průmyslové zóně v Nošovicích, byla založena 7. 7. 2006 a první sériový vůz sjel z výrobní linky už v roce 2008. Závod se rozkládá se na rozloze 200 ha a výrobní kapacita činí 350 000 aut ročně a do dnešního zde bylo vyrobeno již téměř 5 milionů automobilů. Hyundai v Nošovicích je jediným výrobním závodem Hyundai na území Evropské unie a jedná se o jednu z nejmodernějších automobilek v Evropě. Závod klade velký důraz na ekologii a prostřednictvím svého grantového programu „Dobrý soused“ podporuje kulturní, ekologické, sportovní a volnočasové aktivity v okolních obcích.

V prosinci roku 2022 jsme zde nainstalovali 132 kusů trvanlivých prachotěsných LED svítidel MANUL HT. Tělo z hliníkového profilu zajišťuje výborný teplotní management a opálový difuzor zase měkké světlo bez viditelných bodů LED pro osvětlení linky výstupní kontroly.    

Ze strany zákazníka byl kladen důraz na vysoký index barevného podání Rₐ  > 90, teplotu chromatičnosti 5 000 K a plynulou regulaci svitu. Ve světelném tunelu linky je intenzita osvětlení větší než 5 000 luxů. Linkou výstupní kontroly v současnosti projíždějí modely jako Tuscon, i30 a nová Kona Electric. Životnost světelné soustavy je dimenzována na více než 100 000 hodin. 

  

 

Zpět

Fotogalerie

Použitá svítidla

Modul: Realizace