Uherskohradišťská nemocnice, která letos oslaví sto let své existence, dnes zajišťuje ambulantní a lůžkovou péči v základních a specializovaných oborech na osmi odborných pracovištích chirurgických oborů, dvanácti pracovištích interních oborů a na sedmi pracovištích laboratorního komplementu. V říjnu roku 2022 byl slavnostně otevřen nově zrekonstruovaný plicní pavilon, který nabídne zázemí pro obory plicního lékařství, neurologie, onkologie a některým dalším diagnostickým pracovištím.

Pro osvětlení všech chodeb plicního pavilonu byla použita moderní LED svítidla OCELOT vybavena orientační svítící linií. Tato svítící linie je doplňkové vybavení u svítidla OCELOT, která se na přání zákazníka frézuje do těla svítidla. Barevné postranní svítící linie slouží pro orientaci v budově a toto řešení je vhodné i pro školy nebo úřady. V plicním pavilonu Uherskohradišťské nemocnice slouží konkrétní barvy ke snadnější orientaci uvnitř budovy. Konkrétně zde byly dodány varianty: modrá, zelená, oranžová a červená ale dokážeme pro zákazníka dodat základní paletu barev.

Svítidla OCELOT chodby efektivně osvětlují a díky svému modernímu vzhledu perfektně zapadají do celkové koncepce interiéru. Orientační svítící linie po stranách svítidla vhodně doplňující barevné značení na stěnách a pomáhají tak návštěvníkům při orientaci v budově.

 

Zpět

Fotogalerie

Použitá svítidla

Modul: Realizace