čtvercové svítidlo do podhledu

FELIS

SMD LED čipy a vysoce propustný difuzor jsou efektivní a energeticky nenáročnou alternativou k plochým LED panelům. Velké množství LED a kvalitní napáječ jsou synonymem dlouhodobé spolehlivosti a životnosti.


S výběrem Vám rádi poradíme

PRO ŠIROKÉ MOŽNOSTI POUŽITÍ

Svítidlo je možné využít do šaten, chodeb, sociálních zázemí, vstupních hal. Vysoká efektivita a extrémně nízká spotřeba.

PRO MONTÁŽNÍ VÝŠKU DO 4 m

Svítidlo s opálovým difuzorem je vhodné pro nízké montážní výšky (3 m), svítidlo s prismatickým difuzorem je efektivní do 4 m.

VYROBENO Z HLINÍKOVÉHO ODLITKU

Excelentní celoplošný odvod tepla hliníkového odlitku umožňuje bezproblémový provoz "24/7" s výbornou životností komponentů.

EXCELENTNÍ TEPLOTNÍ MANAGEMENT

Hliníkový odlitek pro celoplošný a rovnoměrný odvod tepla. Nizká montážní výška a menší nároky na prostor pro chlazení nad svítidlem.

EXCELENTNÍ TEPLOTNÍ MANAGEMENT

VYSOKÝ POČET SMD LED

LED moduly osazujeme v České republice. Můžeme tedy plnit přání zákazníka na různou teplotu chromatičnosti i index barevného podání. Na desce hliníkového plošného spoje je osazeno 64 ks LED Samsung 2835, v případě poruchy jednoho čipu tedy nezhasne celé svítidlo.

VYSOKÝ POČET SMD LED

KVALITNÍ KOMPONENTY

Ve svítidle jsou použity komponenty od renomovaných výrobců: OSRAM nebo TRIDONIC se zárukou min. 60 měsíců. Komponenty kupujeme od českých dodavatelů.

KVALITNÍ KOMPONENTY

PARAMETRY

Příkon: od 4 W
Světelný tok: od 600 lm
Měrný tok: až 170 lm/W
Typ LED: SMD
Teplota chromatičnosti: 3 000 K až 5 000 K (na přání i jiné)
Index barevného podání: 80 až 90 (na přání i jiné)
Tělo svítidla: lakovaný hliníkový odlitek RAL 9003 (nebo dle přání)
Krytí: IP40

ZÁKLADNÍ CENA

Od 3 439 Kč bez DPH

Modul: Produkty