Nová multifunkční sportovní hala slouží ke sportovnímu vyžití v Lipníku nad Bečvou – dopoledne ji využívají školy a v odpoledních hodinách pak sportovní kluby a veřejnost. Hala disponuje moderním prostorem pro všechny halové sporty, horolezeckou stěnou, posilovnou i tribunou pro téměř dvě stovky diváků. Objekt je rozdělen na dvě části – tělocvičnu a zázemí.

V tělocvičně se kromě hřišť na míčové sporty nachází také unikátní horolezecká stěna, která má více než čtyři sta metrů čtverečních. V zázemí pro sportovce jsou umístěny čtyři šatny se sociálním zařízením, klubovny, šatny trenérů a je zde i moderně zařízená posilovna. K samotné hale náleží také nové parkoviště s kapacitou padesát míst.

Pro tento světelný projekt jsme použili vysoce efektivní svítidla TIGRIS - na osvětlení celé sportovní plochy je použito pouze 48 ks svítidel s jednotlivým příkonem 165 W. Svítidla jsou pomocí speciálního rámečku zapuštěna do designového stropu a vytváří tak velmi elegantní světelné řešení. Čtyři svítidla jsou pak osazena nouzovým modulem, který v případě výpadku dodávky elektrického proudu zajistí protipanické osvětlení.

Chodbové prostory, posilovna, vstupní hala a recepce jsou osvětleny elegantní světelnou linií, tvořenou ze 133 ks svítidla KARAKAL.

Zpět

Fotogalerie

Použitá svítidla

Modul: Realizace