trvanlivost prověřená v čase

TIGRIS

Jedno z prvních našich svítidel, tahoun sortimentu. Špičkové modulární svítidlo pro různé výšky i extrémní prostředí.


S výběrem Vám rádi poradíme

VYSOKÁ VARIABILITA A MODULARITA

Mnoho výkonových variant, různé řazení modulů, kombinace optik a různých vyzařovacích charakteristik v rámci jednoho svítidla

PRO RŮZNÉ MONTÁŽNÍ VÝŠKY

Montážní výšky 4 – 30 metrů

K DISPOZICI I VE VARIANTĚ HT

Bezchybné fungování i ve vysokých teplotách do +65°C

EXCELENTNÍ TEPLOTNÍ MANAGEMENT

Speciální návrh bez masivních žeber a fungujícím komínovým efektem umožňuje použití svítidla i do extrémních teplot (až 65°C).

EXCELENTNÍ TEPLOTNÍ MANAGEMENT

ZÁRUKA

Svítidlo je dlouhodobě ověřené a můžeme tedy pro registrované projekty poskytnout záruku až 10 let.

ZÁRUKA

VARIABILITA

x2, x3… x8 reprezentuje počet použitých chladičů. Možnost velké vyzařovací plocha vždy vyhoví na míru světelnému projektu. Od nízkých hal, přes sportoviště až po velmi vysoké slévárny. Optiky mohou být kombinovány pro dosažení nejlepších optických vlastností.

VARIABILITA

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY

Komponenty Osram a LED poslední generace v keramickém pouzdře zajišťují nekompromisní životnost a minimální stárnutí svítidla.
L95B50 > 100 000 hodin

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY

PARAMETRY

Příkon: od 60 W
Světelný tok: od 7000 lm
Měrný tok: až 150 lm/W
Typ LED: Osram Square
Teplota chromatičnosti: 4 000 K (na přání i jiné)
Index barevného podání: 70 nebo 80 (na přání i jiné)
Tělo svítidla: Eloxovaný hliník
Krytí: IP65

ZÁKLADNÍ CENA

Od 8 250 Kč bez DPH

REALIZACE SE SVÍTIDLEM

Hyundai Steel Czech s.r.o Osvětlení výrobní haly Hyundai Steel, ve které je použito 190 kusů průmyslových svítidel TIGRIS HT. Zobrazit Sportovní hala v Lipníku nad Bečvou Vysoce efektivní svítidla TIGRIS se speciálním rámečkem jsou vkusně vestavěná v designovém stropě sportovní haly. Zobrazit Niob, s.r.o. Do výrobní haly jsme dodali 56 ks průmyslových svítidel TIGRIS včetně efektivní regulace na základě příspěvku denního osvětlení. Zobrazit PLOVÁRNA v Hranicích na Moravě Pro bazénovou halu jsme navrhli speciálně upravený model svítidla TIGRIS, vyrobený z materiálů odolných vlhkosti, zvýšené teplotě a chemickým výparům. Zobrazit Cembrit a.s. Více než 360 světelných bodů v provedení LED jsme realizovali v září 2014. Klientovi jsme ušetřili více než 75% el. energie. Zobrazit Formplast Purkert s.r.o. Realizace průmyslového osvětlení s nadstandardní výškou 11 metrů s použitím svítidel TIGRIS s optikou typu hlubokozářič. Zobrazit Zamet spol. s r.o. Halu s nízkou montážní výškou osvětlilo 120 ks světelných bodů TIGRIS s široko-vyzařující charakteristikou. 1 620 m2 s příkonem 10 kW. Zobrazit Den Braven Czech and Slovak a.s. Ve skladovací hale dlouhodobě fungují svítidla TIGRIS s regulací světelého toku podle příspěvku denního osvětlení kombinované s funkcí koridor. Zobrazit Sportovní hala v Kojetíně Maximálně efektivní a zároveň efektní LED osvětlení celého interiéru haly a pomocných prostor, včetně vkusně nasvětleného exteriéru. Zobrazit Sportovní hala SPOZAM v Hustopečích V tělocvičně sportovní haly byla instalována špičková modulární LED svítidla TIGRIS s regulací DALI. Zobrazit
Modul: Produkty