dark light optický systém pro velmi nízké oslnění

MOLE

Hliníkové svítidlo s několika druhy optických systémů, zapuštěných pod hranu svítidla. Možnost osadit LED moduly s širokou škálou teploty chromatičnosti a nově i plnospektrálních LED.


S výběrem Vám rádi poradíme

VYSOKÁ VARIABILITA A ÚPRAVY DLE PŘÁNÍ

Lze dodat s různou teplotou chromatičnosti i barevným podáním. V eloxovaném provedení nebo nalakovat dle vzorníku RAL. Nejen ve standartní délce, ale i na míru. A další volitelné příslušenství.

RŮZNÉ DÉLKY SVÍTIDLA

Kromě standartních délek svítidla (60, 120, 150, 180 cm) , umíme pracovat i s požadavkem na atypickou rozměry. Lze vyrobit až v 600 cm. Také lze svítidla spojovat do řad a nebo vytvářet obdélníky, čtverce nebo kříže.

VYROBENO Z HLINÍKOVÉHO PROFILU

Excelentní celoplošný odvod tepla hliníkového profilu umožňuje bezproblémový provoz 24/7 s výbornou živostností komponentů.

DVĚ BAREVNÉ VARIANTY

Svítidlo nabízíme standardně v bílé nebo černé barvě ale na přání je možno zvolit i jiné barvy dle vzorníku RAL.

DVĚ BAREVNÉ VARIANTY

PLNOSPEKTRÁLNÍ LED

Svítidlo osazené plnospektrálními LED disponuje vyváženým spektrálním složením a zvýšeným podílem azurové modré s biologickými účinky nejblíže přirozenému slunečnímu svitu. Světlo s plným spektrem podporuje kognitivní funkce především bdělost, myšlení, koncentraci, paměť a také snižuje únavu. Toto svítidlo je proto ideální pro školy.

PLNOSPEKTRÁLNÍ LED

DARK LIGHT OPTIKA

Tato optika se vyznačuje velmi nízkým oslněním UGR < 19. Uplatnění najde třeba v kancelářích na chodbách a všude tam, kde je požadováno nízké oslnění.

DARK LIGHT OPTIKA

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY

Ve svítidle jsou použity LED moduly poslední generace a nejnovější LED drivery od renomovaných výrobců, které zajišťují nekompromisní životnost a minimální stárnutí svítidla.

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY

KVALITNÍ OPTIKA

Renomovaná finská optika LEDiL s maximální účinností. Jedná se o inovativní, UV stabilní, funkční optiku v moderním designu.

KVALITNÍ OPTIKA

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Svítidlo máme dlouhodobě ověřené, a proto můžeme pro registrované projekty poskytnout prodlouženou záruku.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

PARAMETRY

Příkon: od 4 W
Světelný tok: od 160 lm
Měrný výkon: až 186 lm/W
Typ LED: SMD
Teplota chromatičnosti: 2 700 K až 6 500 K (na přání i jiné)
Index barevného podání: 80 až 90 (na přání i jiné)
Tělo svítidla: prášková barva dle vzorníku RAL
Krytí: IP20 

Zobrazit více detailů

ZÁKLADNÍ CENA

Na dotaz

Modul: Produkty