elegantní liniové svítidlo

MUSTELA

Elegantní úzké liniové svítilo z eloxovaného hliníkového profilu pro montáž přisazením nebo zavěšením. Lze jej využít pro osvětlení dekorativních a reprezentativních prostor, ale i kanceláří, chodeb a zasedacích místností.


S výběrem Vám rádi poradíme

VYSOKÁ VARIABILITA A ÚPRAVY DLE PŘÁNÍ

Lze dodat s různou teplotou chromatičnosti i barevným podáním. V eloxovaném provedení nebo nalakovat dle vzorníku RAL. Nejen ve standartní délce, ale i na míru.

RŮZNÉ DÉLKY SVÍTIDLA

Kromě standartních délek svítidla umíme pracovat i s požadavkem na atypické rozměry a tvary. Lze vyrobit až v délce 600 cm. Také lze svítidla spojovat do řad a nebo vytvářet obdélníky, čtverce nebo kříže.

VYROBENO Z HLINÍKOVÉHO PROFILU

Excelentní celoplošný odvod tepla hliníkového profilu umožňuje bezproblémový provoz 24/7 s výbornou živostností komponentů.

ELEGANTNÍ DESIGN

Úzký rámeček a trvanlivá povrchová úprava z eloxovaného hliníku předurčuje toto svítidlo k použití do esteticky nejnáročnějších prostor.

ELEGANTNÍ DESIGN

DVA TYPY MONTÁŽE

Svítidlo je možno upevnit přisazením nebo zavěšením na strop pomocí závěsného systému.

DVA TYPY MONTÁŽE

SPOJOVÁNÍ SVÍTIDEL

Svítidla lze spojovat do řad a nebo vytvářet obdélníky, čtverce, kříže a jiné obrazce. Korpusy na sebe navazují s minimálním přerušením světelné linie (2 mm u každého svítidla).

SPOJOVÁNÍ SVÍTIDEL

ODOLNOST PROTI NÁRAZU

Svítidlo osazené polykarbonátovým difuzorem je odolné proti nárazu míče. Jeho odolnost máme dlouhodobě ověřenou desítkami úspěšných realizací. Svítidlo je proto vhodné pro osvětlení sportovních hal a tělocvičen.

ODOLNOST PROTI NÁRAZU

DVA TYPY DIFUZORŮ

U svítidla nabízíme možnost volby buďto opálového nebo čirého difuzoru. Opálový difuzor dobře rozptyluje světlo a je vhodný pro estetický výsledek. Čirý difuzor je vhodný pro aplikace s nízkým indexem oslnění UGR.

DVA TYPY DIFUZORŮ

SVĚTELNÉ LINIE

Svítidla lze spojovat do dlouhých efektních světelných linií o velkém počtu svítidel.

SVĚTELNÉ LINIE

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY

Ve svítidle jsou použity LED moduly poslední generace a nejnovější LED drivery od renomovaných výrobců, které zajišťují nekompromisní životnost a minimální stárnutí svítidla.

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA Svítidlo máme dlouhodobě ověřené, a proto můžeme pro registrované projekty poskytnout prodlouženou záruku.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

PARAMETRY

Délka: cca 600 mm, 900 mm, 1 200 mm, 1 500 mm, 1 800 mm, a jiné na přání zákazníka
Příkon: od 3 W
Světelný tok: od 439 lm
Měrný výkon: až 178 lm/W
Typ LED: 2835
Teplota chromatičnosti: 3 000 K, 4 000 K nebo 5 000 K 
Index barevného podání: 80 až 90 (na přání i jiné)
Tělo svítidla: hliníkový profil
Krytí: IP40

Zobrazit více detailů

ZÁKLADNÍ CENA

Na dotaz

REALIZACE SE SVÍTIDLEM

Modul: Produkty