elegantní liniové svítidlo

MUSTELA

Elegantní úzké liniové svítilo z eloxovaného hliníkového profilu pro montáž přisazením nebo zavěšením. Díky minimálnímu rámečku najde využití v prostorách, kde vynikne elegantní a esteticky náročný design svítidla. Lze jej využít pro osvětlení dekorativních a reprezentativních prostor, ale i kanceláří, chodeb a zasedacích místností.


S výběrem Vám rádi poradíme

VYSOKÁ VARIABILITA A ÚPRAVY DLE PŘÁNÍ

Lze dodat s různou teplotou chromatičnosti i barevným podáním. V eloxovaném provedení nebo nalakovat dle vzorníku RAL. Nejen ve standartní délce, ale i na míru.

RŮZNÉ DÉLKY SVÍTIDLA

Kromě standartních délek svítidla umíme pracovat i s požadavkem na atypické rozměry a tvary. Lze vyrobit až v délce 600 cm. Také lze svítidlo spojovat do řad a nebo vytvářet obdélníky, čtverce nebo kříže.

VYROBENO Z HLINÍKOVÉHO PROFILU

Excelentní celoplošný odvod tepla hliníkového profilu umožňuje bezproblémový provoz 24/7 s výbornou živostností komponentů.

ELEGANTNÍ DESIGN

Úzký rámeček a trvanlivá povrchová úprava z eloxovaného hliníku předurčuje toto svítidlo k použití do esteticky nejnáročnějších prostor.

ELEGANTNÍ DESIGN

DVA TYPY MONTÁŽE

Svítidlo je možno upevnit přisazením nebo zavěšením na strop pomocí závěsného systému.

DVA TYPY MONTÁŽE

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY

Ve svítidle jsou použity LED moduly poslední generace a nejnovější LED drivery od renomovaných výrobců, které zajišťují nekompromisní životnost a minimální stárnutí svítidla.

ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA Svítidlo máme dlouhodobě ověřené, a proto můžeme pro registrované projekty poskytnout prodlouženou záruku.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

PARAMETRY

Délka: cca 608 mm, 910 mm, 1 210 mm, 1 511 mm, 1 812 mm, a jiné na přání zákazníka
Příkon: od 4 W
Světelný tok: od 600 lm
Měrný výkon: až 180 lm/W
Typ LED: SMD
Teplota chromatičnosti: 3 000 K, 4 000 K nebo 5 000 K 
Index barevného podání: 80 až 90 (na přání i jiné)
Tělo svítidla: hliníkový profil
Krytí: IP40

ZÁKLADNÍ CENA

REALIZACE SE SVÍTIDLEM

Modul: Produkty