elegán do podhledu M600

FOSA

když položíme tohle svítidlo do podhledu M600, vidíme pouze difuzor. Žádný rámeček. Vyjímečný měrný výkon a excelentní životnost.


S výběrem Vám rádi poradíme

PRO ŠIROKÉ MOŽNOSTI POUŽITÍ

Svítidlo je možné kamkoliv do podhledu M600. Vyníkající optické vlastnosti a maximální světelná plocha i pro velmi vysoké hodnoty osvětlenosti s příkladným činitelem oslnění.

EXCELENTNÍ SPOTŘEBA A ŽIVOTNOST

Velmi vysoké množství LED zajišťují nekompromisní životnost a nízkou spotřebu. Měrný výkon svítidla dosahuje až 170 lm/W.

VYROBENO Z HLINÍKOVÉHO PROFILU

Excelentní celoplošný odvod tepla hliníkového profilu umožňuje bezproblémový provoz 24/7 s výbornou živostností kompoenentů.

TUNABLE WHITE

Svítidlo umíme vybavit LED moduly, které dokáží měnit teplotu chromatičnosti dle požadavku uživatele např. dálkovým ovládáním, nebo automaticky na základě denního bioritmu. Možnost osazení plnospektrálních LED určených zvláště pro školství, kde zvyšují soustředění a snižují únavu.

TUNABLE WHITE

EFEKTIVNÍ ALTERNATIVA K LED PANELU

Svítidlo používá tradiční technologie celoplošného svícení. LED jsou tedy výborně chlazeny a je zajištěn excelentní teplotní management. Jejich vysoký počet osazených na plošném spoji zase přináší úsporu až 60% elektrické energie s životností min. 10 let.

EFEKTIVNÍ ALTERNATIVA K LED PANELU

EXCELENTNÍ ŽIVOTNOST = ÚSPORA

Životnost svítidla FOSA je až 2.5krát vyšší, než u levnějších LED panelů. Počáteční vyšší investice se dříve nebo později vrátí. Samozřejmostí jsou nulové náklady na výměnu svítidel a jejich zdrojů. Nesmíme také zapomenout na úsporu, která je až 60% oproti běžným LED panelům.

EXCELENTNÍ ŽIVOTNOST = ÚSPORA

PARAMETRY

Příkon: od 12 W
Světelný tok: od 2 000 lm
Měrný výkon: až 190 lm/W
Typ LED: SMD
Teplota chromatičnosti: 3 000 K až 4 000 K (na přání i jiné)
Index barevného podání: 80 až 90 (na přání i jiné)
Tělo svítidla: hliníkový profil
Krytí: IP40/20

ZÁKLADNÍ CENA

od 3 480 Kč bez DPH

REALIZACE SE SVÍTIDLEM

Modul: Produkty